€ 11 euro/h brutto

Hydraulik – praca w Niemczech (Badenia Wirtembergia)

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 lutego 2013 01:43

Praca w Niemczech jako Hydraulik na terenie Badenia Wirtembergia ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego oraz prawem jazdy kat. b. przy instalacji urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych, sieci wodociągowej oraz klimatyzacji.

nr referencyjny: hyd/02/2013
region: Niemcy/ Badenia Wirtembergia

wymagania niezbędne:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub dobra. znajomość j. angielskiego
– min. 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku
– prawo jazdy kat. B

opis stanowiska:
– instalacja urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych, sieci wodociągowej oraz klimatyzacji ,
– naprawa oraz konserwacja powyższych elementów

dodatkowe umiejętności:
– umiejętność spawania mile widziana

oferujemy:
– praca ok. 40 h tygodniowo, ok. 170 h miesięcznie
– wynagrodzenie: 11 eur brutto/h
– darmowe zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: contact@gppeople.pl
Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

ID ogłoszenia: 553512351cb57707