2500 €

Hydraulik Niemcy praca w budownictwie od zaraz w Idstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Idstein
  • Lista: 21 października 2017 01:17

Propozycja legalnej pracy w Niemczech dla hydraulików w firmie z miejscowości Idstein. Zatrudnienie od zaraz przy montażu instalacji sanitarnych w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Oferta pracy dla hydraulika

Zarobki:
-dodatkowo premia startowa 100€ po trzech dniach pracy
-dodatkowo premia miesięczna w wysokosci 100 €.
-premia półroczna 300€

Zaufany Partner Firma sky Personal
Adres: Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück

Adres centrali:
Eiserne Hand 11, 35305 Grünberg

O naszej Firmie:
Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec.

Arbeitsgeber für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla każdego kandydata dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadajacy kandydatowi

Lokalizacja: Idstein,
Frankfurt/M, Würzburg, Koblenz, Stuttgart, Ulm, Darmstadt, Nürnberg, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Fulda, Bremen, Berlin, Freiburg, Nürnberg, Augsburg, Pforzheim, Wiesbaden, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln

Opis stanowiska:
-montaż instalacji elektrycznych w mieszkaniach
-montaż oświetlenia
-wykonywanie pomiarów elektrycznych
-konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych
-umiejetność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole

Wymagania:
-montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych
-montaż oświetlenia -wykonywanie pomiarów elektrycznych
-kwalifikacje w zawodzie elektryka lub wieloletnie doswiadczenie w tym zawodzie
-przynajmniej komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.

Nasza oferta:
-niemiecka Umowe, na niemieckich warunkach
-dlugoterminowy kontrakt
-umowy na czas nieokreslony
-atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyzki
-diety za kazdy przepracowany dzien pracy
-mozliwe nadgodziny
-zakwaterowanie zoorganizowane przez pracodawce
-wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika
-mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek
-pelne niemieckie ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne.

DANE KONTAKTOWE
rekrutacja(a)sky-personal.de
Mobil: 0049 159 045 272 79
Tel: 0049 5242 97 606 60

ID Ogłoszenia: 11059e66464db1b5

54 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: sky Personal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez sky Personal »