€ 11,00

Husum oferta pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji napojów w rozlewni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Husum
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 13:04

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Husum poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji napojów. Podstawowa znajomość języka niemieckiego minimum wymagana.

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI NIEMCY HUSUM

Obowiązki:

• praca na linii produkcyjnej przy rozlewni napojów,
• kontrola maszyny produkcyjnej.

Wymagania:

• podstawowa znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny (poziom minimum A2),
• własny samochód do wyjazdu,
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
• oferujemy premie za każdego poleconego pracownika (więcej szczegółów po zatrudnieniu).

Gwarantujemy:

• stawkę godzinową w wysokości 11,00 Euro brutto/h,
• komfortowe zakwaterowanie, odpłatne 100,00 Euro miesięcznie,
• pracę w pełnym wymiarze godzin – 40 godzin/tygodniowo,
• nadgodziny płatne dodatkowo – 25% stawki godzinowej,
• płatny urlop wypoczynkowy,
• Oferujemy prowizję za każdego poleconego pracownika, zatrudnionego przez nas* (szczegóły po zatrudnieniu)

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO ponieważ bez tego nie będzie możliwości kontaktu z kandydatem.
Wzór klauzuli;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

ID ogłoszenia: 5765d289dbccccaa