€ 8,19/h

Hamburg praca w Niemczech fizyczna bez języka przy wykładaniu towarów w markecie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2013 01:10

Market budowlany w Hamburgu poszukuje 3 osoby do pracy fizycznej w Niemczech przy wykładaniu towaru na sklepie bez języka niemieckiego. Oferta dla osób o wysokiej sprawności fizycznej i zdolnościach związanych z majsterkowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy
Zarobki: 8,19/h brutto + dieta 20 euro za przepracowany dzień
Początek pracy: od zaraz

Zadania:
– pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy transporcie i wykładaniu, eksponowaniu towaru na sklepie
– tworzenie wystaw oraz ekspozycji sklepowych
– zadaniem pracownika będzie również pomoc klientom przy pakowaniu dużych gabarytowo elementów
– załadunek towarów na samochody dostawcze
– rozładunek dostaw

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna i manualna
– zdolności majsterkowicza, „złotej rączki”
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– chęć do pracy w Niemczech na długi okres czasu
– prawo jazdy kat. B (lub jeszcze lepiej C)
– mile widziane osoby z chociaż podstawowym językiem
– gotowość do rozpoczęcia nauki języka niemieckiego

Oferujemy:
– legalną pracę na warunkach Niemieckich na okres min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
– atrakcyjną stawkę godzinową oraz dietę za każdy przepracowany dzień
– możliwość rozwoju zawodowego, nauki języka, udziału w szkoleniach
– na miejscu zapewniamy pomoc polskojęzycznego pracownika, który pomoże w kwestiach językowych
– pomożemy ze znalezieniem taniego zakwaterowania (na początek proponujemy kwatery pracownicze)
– pomoc związaną z formalnościami, dodatkiem na dzieci, zwrotem podatku, założeniem konta bankowego etc.

Nie pobieramy żadnych prowizji czy opłat wstępnych od pracownika. Rozliczamy się bezpośrednio z pracodawcą Niemieckim. Opłaty za tłumaczenie dokumentów przez tłumacza przysięgłego potrącane są z przyszłego wynagrodzenia (ok 50 euro).

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wytyczne prosimy o składanie aplikacji drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza.

Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń będziemy w stanie odpowiedzieć jedynie na wybrane aplikacje.

ID ogłoszenia: 530521e82d29c988

28 komentarzy na “Hamburg praca w Niemczech fizyczna bez języka przy wykładaniu towarów w markecie”

  1. marcinkowski na 29 sierpnia 2013 @ 11:14

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt moj nr +31686180380

  2. Witam.Byłbym zainteresowany Państwa ofertą pracy.Spełniam powyższe kryteria ,które są wymagane.Proszę o kontakt.606-917-289 lexy157@wp.pl

  3. marcinkowski na 29 sierpnia 2013 @ 16:15

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy z zawodu jestem mechanikiem wiec z majsterkowaniem nie bedzi problemu i z praca fizyczna tez nie prosze o kontakt telefoniczny +31686180380 z gory dziekuje

  4. witam.
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Sądzę,że spełniam Państwa oczekiwania.Proszę o kontakt tel.48788084692 lub meilem zak.ark@wp.pl. Z góry dziękuję.

  5. Witam jestem zainteresowany,Spełniam powyższe kryteria ( hermes0001@o2.pl )

  6. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Spełniam wymagania i posiadam prawo jazdy kategoria B. Znajomość języka Niemieckiego słaba, język Angielski komunikatywny. Proszę o kontakt pod numerem telefonu +4917667943988. Z Góry dziękuję.

  7. Witam ja i moich dwóch kolegów jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem. Cechuje nas pracowitość, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kat: B, C, C+E. Proszę o kontakt 508687792, lukasarek@onet.pl

  8. Messibarca82 na 30 sierpnia 2013 @ 16:31

    WItam prosze o kontakt spelniam ww kryteria i jestem goraco zainteresowany 739 025 789

  9. Witam! Wraz z moich kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa oferta pracy i spełniami powyższe kryteria. Jestesmy osobami młodymi i szybko się uczącymi i nieboimi sie nowych wyzwan. Proszę o kontakt +447901021493 lub +48505734278 email: adamkozikowski@wp.pl
    Zgóry dziękuje za odp
    Pozdrawiam Adam

  10. Jestem zainteresowany oferta. Proszę o kontakt +48 515 344 298

  11. Sumienny, pracowity,dokładny ,uprawnienia na wózki widłowe,prawo jazdy kat.B z doświadczeniem magazynowym zdecydowany do podjęcia pracy i nauki języka.
    Pozdrawiam.

  12. Witam
    Jestem osobą o dobrym stanie zdrowia, wysportowaną.
    Posiadam prawo jazdy B, oraz własny samochód.
    Majsterkowanie jak u każdego faceta to wręcz hobby, więc jak najbardziej spełniam to kryterium.

    Znajomość języków Angielski średnio-zaawansowany
    Niemiecki podstawowy( w trakcie nauki, więc będzie to dodatkowa
    korzyść )
    Zapraszam do kontaktu i omówienia szczegółów.
    tel.kont. 530 311 533
    Pozdrawiam
    Konrad

  13. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą i spełniam wymagane kryteria. 669089477

  14. Halo, Witam serdecznie:) Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą, Jestem bardzo chętny do pracy i do wszelkich nadgodzin. Również mam olbrzymią cheć polepszyć jeszcze bardziej mój jezyk niemiecki. Nie boje sie pracy, praca nie jest mi obca. Poszukuje pracy na dłuższy okres. Posiadam równiez prawo jazdy kat.B. Mój numer kontaktowy 798644741. e-mail: danielus91@interia.pl
    mit freundlichen Grüßen

  15. PIOTR KRUPA na 2 września 2013 @ 09:05

    WITAM.

    JESTEŚMY ZAINTERESOWANI PAŃSTWA OFERTĄ.
    SPEŁNIAMY POWYŻSZA KRYTERIA.JESTEŚ GOTOWI DO WYJAZDU OD ZARAZ.
    JESTEŚMY GOTOWI DO CIĘŻKIEJ PRACY,RÓWNIEŻ W NADGODZINACH.
    PRACOWALIŚMY NA PRODUKCJI OD 7 LAT(FIRMA MEBLARSKA).

    PIOTR KRUPA ( WIEK- 32)
    PIOTR BOGAJEWICZ (WIEK -28)
    MARCIN BOGAJEWICZ ( WIEK -29)

    KONTAKT- 665 214 448 LUB 665 214 446
    piotrlechkrupa@interia.pl

  16. Witam
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz, spełniam wszystkie kryteria. lukasz.grudzien85@gmail.com kom 794344228
    Pozdrawiam
    Łukasz Grudzień
    28lat

  17. KrzysiekWalter na 5 września 2013 @ 12:31

    Witam spełniam prawie wszystkie kryteria kom 723810856
    Pozdrawiam Krzysiek

  18. Witam.Jestem zainteresowany pracą.Spełniam wszystkie kryteria (prawo jazdy B,C,uprawnienia na wózki widłowe,suwnice)
    biernatowo@gmail.com

  19. WITAM!

    Jestesmy zainteresowani Panstwa oferta!
    Posiadamy doswiadczenie na podobnym stanowisku jakze na wielu innych. Jestesmy osobami mlodymi i chetnymi do pracy. Podjelismy rowniez nauke jezyka niemieckiego co da nam mozliwosc szkolenia.
    Posiadamy rowniez prawo jazdy kat. B.

    Wiola- 22lata
    Kostas- 21lat

  20. daniel8723 na 5 września 2013 @ 21:50

    Witam.Jestem zainteresowany oferta pracy obecnie jestem w Niemczech w trakcie szukania pracy i załatwiania legalnego pobytu. Spełniam wymagania, posiadam wlasne auto, prawo jazdy B , uprawnienia na wozki widłowe, jestem bez nałogów, pracowalem na podobnych stanowiskach przez ostatni czas bylem kierownikem magazynu i podobne mialem obowiązki. Jestem gotowy podjac nauke niemieckiego, jezyk znam w stopniu podstawowym szybko sie ucze. W razie pytan prosze o kontak +48514367729 lub mail lajkonik873@wp.pl
    Daniel 26 lat

  21. Mam 180cm i 100kg,posiadam wlasny srodek lokomocji.prawo jazdy B.C+E,znam jezyk Wloski,moge zrobić dodatkowo kurs na wozki widłowe,dyspozycyjnosc od zaraz,nr 791088483 lub fikus.160@interia.pl

  22. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą, posiadam prawo jazdy katB własny samochód. 788-345-941 Pozdrawiam Konrad

  23. Witam

    jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą gotowy do wyjazdu od zaraz. Byłem kiedyś już w Niemczech i chciałbym wrócić ponownie juz na stałe. 7920111192 Pozdrawiam

  24. Witam. Jestem młodym 20 letnim mężczyzną z wykształceniem technika i podobnym doświadczeniu pracy. Swoją sprawność fizyczną oceniam na 6+ w razie wątpliwości mogę wykonać coś na polecenie od zaraz. Podejmę się pracy od zaraz!

  25. Witam jestem zainteresowany ta oferta mam 26 lat mam dobra sprawnosc fizyczna posiadam wlasne auto i mieszkam niedaleko Hamburga w Buchholz in der Nordheide
    prosze o kontakt 015738641021

  26. Jestem zainteresowana państwa propozycją. Prosze o kontakt 886895064