€ 10 EUR/h

Glazurnik, kafelkarz praca w Niemczech budownictwo wykończeniowe Dusseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dusseldorf
  • Opublikowany: 28 lipca 2013 23:44

Aktualne oferty pracy w Niemczech od zaraz dla glazurnika-kafelkarza przy wykończeniach, układanie kafelków w budownictwie na terenie Dusseldorf. Ogłoszenie dla budowlańców z doświadczeniem przy układaniu kafelków.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Dusseldorf, Niemcy
Zarobki: 10 euro/h brutto
Start pracy: od zaraz 30.07.2013

Zadania:
Prace wykończeniowe związane z układaniem kafelków – glazury terakoty na ścianach i podłogach. Do zadań pracownika mogą należeć również prace związane z skuwaniem kafelków, kładzeniem gładzi. Oprócz tego w zakres obowiązków wchodzi gruntowanie, fugowanie, uszczelnianie silikonem, izolowanie.

Wymagania:
– doświadczenie
– własne narzędzia podręczne
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– atrakcyjne zarobki
– prywatne ubezpieczenie
– zakwaterowanie

Czas pracy:

– 7:00 – 19:00

E- mail: marktde@epser.com
Tel. +48 882 165 215

źródło: praca4u.net/glazurnik-plytkarz-kafelkarz-id187924.html

ID ogłoszenia: 37751f592f239e15