€ 950 netto

Fizyczna praca w Niemczech w magazynie-chłodni od zaraz (Stuttgart)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2013 00:16

Agencja pracy za granicą dla klienta ze Stuttgart’u poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Niemczech na chłodni-magazynie o obniżonej temperaturze. Oferta przeznaczona dla osób potrafiących porozumieć się w języku niemieckim.

Stanowisko: pracownik fizyczny chłodni
Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 950 euro netto
Liczba wakatów: 5

Obowiązki:
Typowe prace magazynowe (pakowanie, skanowanie, transport, przygotowanie do wysyłki)

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
– posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:
– Legalną pracę na niemieckich warunkach z umową na czas nieokreślony
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę Niemieckiego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV drogą mailową z dopiskiem „praca w chłodni Stuttgart” na adres: praca@arpro.pl

Więcej informacji pod nr tel. 793 926 508 ( pon-pt. 8:00-16:00 )

Agencje zatrudnienia Arpro nr. wpisu 7151.

ID ogłoszenia: 51651620028054a9