€ 13 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech sprzątanie terminala od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 17 października 2016 20:05

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na lotnisku dla osób bez doświadczenia. Zatrudnienie we Frankfurcie na Menem możliwe od zaraz przy sprzątaniu terminala z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 13 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca polega na wykonywaniu czynności porządkowych na terenie terminala lotniczego
  • do obowiązków pracownika należy dbanie o czystość, mycie podłóg, wynoszenie śmieci
  • praca odbywa się z pomocą specjalnych urządzeń
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • gotowość pracy na zmiany
  • podstawowa znajomość niemieckiego
  • przyjazne nastawienie do otoczenia
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialne i sumienne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • szansę stałej pracy
  • umowę próbną na okres 3 miesięcy
  • zakwaterowanie na 3 miesiące, następnie pomoc w znalezieniu mieszkania
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres: arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem „Praca w Niemczech przy sprzątaniu na lotnisku, Frankfurt nad Menem”. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-terminala-na-lotnisku-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 538580505eb5000a