€ 8,50-9,50 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech rozładunek towaru bez języka Kolonia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 20:45

Poszukujemy od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Kolonii przy załadunku i rozładunku towarów. Stanowisko dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50-9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: fizycznarozladunek/11/15

Zadania:
Głównie pracownik będzie prowadzić rozładunek towarów oraz załadunek dostaw przygotowanych do wysyłki. Inne czynności to porządkowanie magazynu oraz aktualizowanie baz danych.

Wymagania:
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– możliwość przenoszenia ciężkich rzeczy
– podjęcie zatrudnienia w trybie natychmiastowym
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– zmotywowanie do wykonywania wszystkich zlecanych czynności
– osoba otwarta, komunikatywna
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
– podpisanie umowy bez pośredników
– jasne warunki zatrudnienia
– pracę w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
– dobre wynagrodzenie
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– wynagrodzenie wypłacane w terminie
– pomagamy znaleźć zakwaterowanie
– wsparcie polskiego opiekuna

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania zgłoszeń + klauzula o przetwarzaniu danych na maila: Leiharbeiter@solution4u.com w temacie należy podać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-kolonia-rozladunek-kontenerow/

ID ogłoszenia: 6295648cf9fbf6e3

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech rozładunek towaru bez języka Kolonia od zaraz”

  1. Nr. Referencyjny;fizycznarozladunek/11/15
    Witam,jestem zainteresowany wyżej wymienionym stanowiskiem pracy,jestem młody i sprawny fizycznie.