€ 14-16 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mieszkań Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2018 22:07

Chętnie zatrudnimy w Düsseldorfie 2 kandydatów z podstawową znajomością języka niemieckiego. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 14 do 16 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu mieszkań i domów klientów
  • zadaniem pracownika będzie wynoszenie śmieci, mycie okien, czyszczenie łazienek, ścielenie łóżek itp.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • zaletą będzie własny samochód
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy z ubezpieczeniem
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z podaniem nr. ref.: sprzątanie-domów-mieszkań/04/18 na adres e-mail:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 9515ae34d4404e2f