€ około 1600 euro/m-c brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu jako pokojówka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 5 maja 2017 01:52

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech jako pokojówka hotelowa. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz przy sprzątaniu pokojów z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pokojówka – pokojowy

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: około 1600 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca w hotelu będzie polegała na przygotowywaniu pokojów dla gości oraz sprzątanie po ich opuszczeniu
  • zadaniem pracownika będzie zmiana ręczników, czyszczenie toalet, mycie podłóg, oddawanie rzeczy do pralni oraz dokładanie środków czystości i gratisów
  • sprzątanie innych pomieszczeń na zlecenie przełożonych

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • szybkie wykonywanie obowiązków
  • brak uzależnień
  • schludność oraz dobre maniery
  • staranne wykonywanie obowiązków
  • zaradność

Oferujemy:

  • darmowy posiłek w hotelowej restauracji
  • szkolenia dla pracowników
  • możliwość skorzystania z rozrywek przeznaczonych dla gości
  • dużą ilość godzin pracy
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie wiadomości z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy na adres:

neuearbeit@berlin.com

z dopiskiem: Niemcy praca przy sprzątaniu hotelu, Berlin

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-w-hotelu-dla-pokojowki-berlin/

ID ogłoszenia: 259590b88b1dfbeb