€ od 14 euro za godzinę brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu apartamentów 2017 Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 23:27

Możliwość zatrudnienia dla Polaków przy sprzątaniu apartamentów oraz domów na terenie Essen. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech 2017 z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 euro za godzinę brutto dla osób na umowie o pracę oraz 18 dla pracowników z własną działalnością

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie czystości w rezydencjach i apartamentach klientów
  • prace będą wykonywane samodzielnie lub w zespole w zależności od zlecenia
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wycieranie kurzu, mycie podłóg, konserwacja mebli oraz odkurzanie

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu mieszkań
  • zaletą będzie posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy
  • dokładność i staranność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • zapewniony służbowy samochód do dyspozycji oraz niezbędne środki do sprzątania
  • co najmniej 160 h pracy na miesiąc

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com

z dopiskiem: Sprzątanie apartamentów i rezydencji, Essen

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-apartamentow-i-rezydencji-essen/

ID ogłoszenia: 13258f7922caa000