€ 6,51 euro netto/h (8,19 brutto/h)

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy czyszczeniu rur i kanałów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidenheim
  • Opublikowany: 8 listopada 2013 17:28

Pilnie poszukiwany pracownik do firmy z Heidenheim. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy czyszczeniu rur i kanałów. Od kandydatów wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do czyszczenia rur

Miejsce: Heidenheim

Zarobki: 6,51 euro netto/h -8,19 brutto/h. Nadgodziny płatne 10.23 euro brutto

Opis stanowiska:

  • Obowiązkiem będzie wykonywania mechanicznego czyszczenia rur i kanałów.

Wymagania:

  • OBOWIĄZKOWO: posiadanie ubezpieczenia w ZUS poprzez okres 30 dni wstecz
  • posiadanie prawa jazdy
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • język niemiecki znajomość komunikatywna
  • sprawność i siła fizyczna

Oferujemy:

  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • pracę 8-10 godzin dziennie
  • Początkowo umowę poprzez Agencję w następstwie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • wsparcie polskiego rezydenta/biura
  • pracę legalną w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie oraz składki wynikające ze statusu umowy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy aplikować przesyłając CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:contact@gppeople.pl
W tytule maila koniecznie prosimy podać numer referencyjny: rur/11/13

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20jc6i/

ID ogłoszenia: 948527ceed0d6921