€ 8,50 /h brutto

Fizyczna praca w Niemczech na myjni samochodowej od zaraz (bez języka)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 13 maja 2013 23:25

Agencja pracy za granicą dla klienta z Niemiec poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech bez języka na myjni samochodowej. Oferta dla osób, które mogą wyjechać do pracy praktycznie od zaraz.

Stanowisko: pracownik fizyczny myjni
Miejsce pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godzinę brutto

Zakres obowiązków:
– sprzątanie oraz mycie aut osobowych i dostawczych
– prace związane z obsługą klienta
– obsługiwanie maszyn myjących i piorących (myjki ciśnieniowe, odkurzacze piorące)

Wymagania:
– umiejętność pracy zespołowej
– wysoka sprawność zarówno manualna jak i fizyczna
– mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
– znajomość języka również mile widziana lecz nie wymagana
– gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec od zaraz

Oferujemy:
– Umowę na warunkach Niemieckich
– Pracę w stabilnych warunkach i w renomowanej firmie Niemieckiej
– Transport lokalny

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem pracy prosimy o przysłanie w formie elektronicznej CV
w języku polskim lub niemieckim na adres: info@concilio-personalne.eu

ID ogłoszenia: 519519158139f4e2