€ 10 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech na myjni samochodowej bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 12 marca 2016 19:32

Szukamy 2 pracowników fizycznych do pracy w Niemczech na samochodowej myjni ręcznej. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 10 euro/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
Wszystkie czynności wykonywane na myjni samochodowej związane są z doprowadzeniem samochodu do stanu czystości. Konkretne zadania wykonywane będą pod życzenie klientów. Przykładowo pracownik zajmie się polerowaniem karoserii, trzepaniem dywaników, czyszczeniem kokpitów.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– chęć podjęcia danej pracy
– osoba odpowiedzialna, zaangażowana
– dobre zdrowie
– osoba przyjaźnie nastawiona
– należy ukazać zaświadczenie potwierdzające niekaralność
– podjęcie pracy już w kwietniu
– pozostanie w Niemczech na danym stanowisku do października

Oferujemy:
– możliwość skorzystania z oferowanego przez pracodawcę mieszkania w cenie 150 euro za miesiąc (znajduję się blisko pracy)
– zatrudnienie na 6 miesięcy
– podpisanie umowy na czas określony
– strój do pracy
– umożliwiamy wypracowanie nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV z dołączoną odpowiednią klauzulą umożliwiającą przetwarzanie danych osobowych+ LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tematem: Myjnia samochodowa, Stuttgart.

Źródło:

Stuttgart dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz bez języka na myjni ręcznej

ID ogłoszenia: 12056e3f9d6205b2

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech na myjni samochodowej bez języka Stuttgart”

  1. Witam czy jest jeszcze aktualne ogłoszenie o pracy w Niemczech jestem 18 letnim chłopakiem poszukującym pracy w niemczech proszę o odpowiedz