€ 8 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech na magazynie z kosmetykami od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 22 lipca 2014 23:53

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na magazynie z kosmetykami dla Polaków od zaraz. Zatrudnienie w Kolonii dla osób ze znajomością angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: stawka godzinowa w wysokości 8 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Stanowisko dotyczy wykonywania zadań na magazynie z kosmetykami oraz chemią gospodarczą.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni za szereg obowiązków przypisanych im przez brygadzistę.
  • Do zadań należeć będzie między innymi: zbieranie zamówień, rozkładanie towaru na półkach, dbanie o stany magazynier czy pakowanie.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego wymagana jest komunikatywnie
  • dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie w poprzedniej pracy na magazynie
  • gotowość do wyjazdu przynajmniej na 3 miesiące
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • legalna umowa na niemieckich warunkach
  • dobra stawka godzinowa
  • zapewnione przejazdu oraz zakwaterowanie
  • praca na dwie zmiany, od 6 do 14 oraz od 14 do 22
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • pracapracomania.pl

w tytule należy dopisać: Niemcy – magazyn – czwartek 24.07

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22e17i/

ID ogłoszenia: 6953cee4665068c

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech na magazynie z kosmetykami od zaraz Kolonia”

  1. Zainteresowana !!! na 24 lipca 2014 @ 13:41

    Witam,

    jestem zainteresowana Państwa ofertą,
    język angielski znam dobrze-komunikatywnie, język niemiecki – podstawy.

    Mam wykształcenie Jakościowe, poszukuje pracy na stałe.

    Dyspozycyjna jestem od już !!!