€ 1700 euro

Fizyczna praca w Niemczech na magazynie od zaraz bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2013 00:11

Firma logistyczna z Berlina poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka przy wyładunku towarów, zbieraniu zamówień, pakowaniu. Ogłoszenie przeznaczone dla kobiet i mężczyzn.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Berlin (centrum logistyczne na obrzeżach miasta)
Zarobki: 1700 euro

Zadania:
– zadaniem pracownika będzie głównie obsługa załadunków i rozładunków towarów oraz układanie ich na magazynie.
– do zadań pracownika będzie zaliczało się również zbieranie zamówień, wprowadzanie stanów magazynowych do systemu oraz pakowanie paczek do wysyłki

Wymagania:
– odpowiedzialność, punktualność, sumienność
– znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
– mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach w nowoczesnej firmie logistycznej
– atrakcyjne wynagrodzenie
– prace w przyjaznej atmosferze
– pakiet socjalny
– zakwaterowanie współpłacone przez pracodawcę

[uwaga od administracji – mamy zgłoszenia od naszych użytkowników, iż oferta może być próbą oszustwa]

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: kontakt@nouveau-magasin.pl

źródło ogłoszenia: mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/pracownik-magazynu-nouveau-magasin-berlin-,493416.html

ID ogłoszenia: 139521a9154a8748

13 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech na magazynie od zaraz bez języka Berlin”

  1. JoannaDariusz na 26 sierpnia 2013 @ 09:52

    Witam. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Prosimy o kontakt pod nr. tel.: 887-058-423.

  2. witam.mam 21 lat komunikatywny angielski doświadczenie w pracy na magazynie pracowałem w Wielkiej Brytani.Jestem gotowy do wyjazdu do pracy od zaraz
    Tel:+48793115706

  3. Oszuści!!!

  4. 21 latek bez nałogów chętny do pracy od zaraz, tel – 730271479

  5. Jestem młodym mężczyzną z doświadczeniem pracy na magazynie. Podejmę pracę od zaraz. Tel: 506324659

  6. Tomasz94don na 27 sierpnia 2013 @ 21:37

    Witam, jestem młodym mężczyzną z doświadczeniem. Proszę o kontakt pod nr. 796-838-847

  7. witam jestesmy(24 i 22 lata) bardzo zainteresowani w/w oferta
    sumienni pracowici bez nalogow prosze o kontakt 663-058-723

  8. jestesmy razem z bratem zainteresowani praca mozemy zaczac od zaraz na dlugi okres prosze o kontakt +48721351891

  9. WITAM
    JESLI OGLOSZENIE EJST JESZCZE AKTUALNE
    TO JESTEM CHETNY PRACA OD ZARAZ
    795-775-342

  10. JESTEM ZAINTERESOWANY MAM 34 L MOJ NR 536154858 POZDRAWIAM

  11. mam uprawninia na wózki mozliwość wyjazdu od zaraz mój nr797940242

  12. suche arbeit sofort berlin und umland 200km 48797596 149

  13. Witam!!
    JESTEM ZAINTERESOWANY PRACA JAK OGLOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE TO PROSZE O KONTAKT 15217955292