€ 1160 euro brutto /miesiąc

Ogłoszenie – Niemcy praca fizyczna na magazynie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk- Leipzig
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2013 22:28

Poszukujemy pracowników fizycznych na magazyn z Lipska. Oferta pracy w Niemczech dla pracowników magazynu i operatorów wózka widłowego z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu / operator wózka widłowego

Miasto: Lipsk

Płaca: 1160 euro brutto /miesiąc

Zadania: Praca odbywa się z użyciem wózka widłowego, komputera oraz skanera. Praca polega na przygotowaniu towaru do transportu. Dodatkowo do obowiązków należeć będzie wykonywanie kontroli jakości towarów które są na magazynie, układanie, oraz wykonywanie wszelkich prac zleconych przez przełożonego.

Praca odbywa się w systemie trój zmianowym. Tydzień pracy wygląda następująco : Poniedziałek start pracy od 6:00, koniec natomiast w soboty o 23.45. Jedna zmiana w pracy trwa 8 godzin- dodatkowo 45 minut przerwy. Zmiany są w systemie tygodniowym.

Wymagamy:

  • dobrej sprawności fizycznej
  • Uprawnień na wózki jezdniowe
  • posiadania prawa jazdy
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra obsługa komputera
  • znajomość programu SAP
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie

Oferta:

  • transport z Polski oraz zakwaterowanie- na koszt pracodawcy

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne: skan dowodu oraz CV w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres:

a.bajon@wup.zgora.pl – w tytule maila prosimy wpisać „operator wózka widłowego- Lipsk”
źródło: http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1341

ID ogłoszenia: 1895220b4b603d7c