€ do ustalenia

Fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odzieży bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2015 20:43

Poszukujemy par bez znajomości języka niemieckiego na stanowisko sortowacz odzieży używanej. Niemcy praca dla Polaków w Stuttgarcie przy sortowaniu na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za ręczne sortowanie odzieży używanej przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej.
  • Ubrania rozdziela się ze względu na jakość oraz stan.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w parze
  • dynamiczne tempo pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • energiczność
  • zapał
  • wysoka sprawność fizyczna
  • ostrożność
  • dokładność
  • punktualność
  • brak uczuleń, alergii na kurz czy problemów z oddychaniem

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe w języku polskim
  • liczne nadgodziny dla chętnych
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pracę dla par
  • wspólne zamieszkanie
  • pracodawca zapewnia odzież roboczą, rękawice ochronne oraz maski

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: sortowanieodziezy/08/15 z załączeniem CV ze zdjęciem na adres:
dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-sortowanie-odziezy-stuttgart/

ID ogłoszenia: 55855c034953cdba

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odzieży bez języka Stuttgart”

  1. Obecnie jestem pracownikiem VIVE Recykling Polska. Jestem zainteresowany Państwa ofertą
    pracy.

    Z powazaniem :
    Tomasz Jamorski