€ 8,50 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech dla par przy rozładunku paczek bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 01:24

Firma kurierska z Essen szuka par do fizycznej pracy w Niemczech przy załadunku i rozładunku paczek. Oferta dla Polaków na magazynie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie odbywa się na zmianie nocnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Essen
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– pracownik przyjmuje dostawy i prowadzi ich rozładunek
– należy przesortować paczki kurierskie i załadować odpowiednie na samochód dostawczy
– prowadzenie prac porządkowych
– zadania wykonywane są na magazynie firmy kurierskiej

Wymagania:
– należy posiadać sprawne dłonie oraz być osobą spostrzegawczą
– osoba niekarana z odpowiednim dokumentem potwierdzającym do wglądu
– dobre zdrowie
– możliwość przenoszenia ciężkich paczek
– siła fizyczna
– zdolność do pracy na zmiany również nocne
– odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie z dodatkiem 0,75 euro/h brutto za pracę na nocnej zmianie
– zapewniamy pracę bez konieczności znajomości języka niemieckiego
– darmowe zakwaterowanie
– pracownikom zapewniamy programy lojalnościowe
– legalną pracę dla par

Aplikacja:
Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Niemcy praca na magazynie kurierskim, Essen.
Proszę dołączyć CV napisane w języku niemieckim.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-essen-na-magazynie-kurierskim/

ID ogłoszenia: 20456355fc11aa31

2 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech dla par przy rozładunku paczek bez języka Essen”

  1. Marcin.Milczarek na 4 listopada 2015 @ 19:27

    Witam Jestem zainteresowany Panstwa Ofertą. Jestem młody, ambitny, Zdrowy, Uczciwy posiadam Uprawnienia na wózki widlowe i zaswiadczenie o niekaralnosći. Moge podjąć prace w każdej chwili. Docelowo chcę wynająć Samodzielne mieszkanie i pozostać Niemczech na dłuży okres także nauka jeżyka Niemieckiego nie robi dla mnie wiekszego problemu ponieważ bardzo szybko przyswaiam wiedzę.Posiadam również bardo duże doswiadczenie w zakresie Kurjesrskim Z punktu wdzenia kuriera jak i magazynu. Cv Wysłałem Panstwu na maila i mam nadzieje na pozytywną odpowiedz. 601197833

    Pozdrawiam Marcin Milczarek

  2. Mloda para: na 20 listopada 2015 @ 11:48

    Wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani panstwa oferta. Jestesmy uczciwi,lojalni,ambitnie,zaangazowani,jestesmy mlodzi. Nasze cv wyslemy na powyzej podany adres email. Nasz numer kontaktowy 733584065