€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech dla komisjonera na magazynie od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 23:35

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku komisjonera. Zatrudnienie na magazynie w Berlinie od zaraz. Zatrudnienie na magazynach firmy Netto.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie na magazynach firmy Netto.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie komisjonowanie towarów za pomocą systemy pick by voice
  • Do zadań należeć będzie operowanie wózkiem widłowym.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za porządek na magazynie

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • poszukujemy osób doświadczonych na stanowisku magazynowym
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy na talkmanie

Oferta:

  • pracodawca oferuje satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zamieszkanie
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy aby przesłać aplikację zawierającą CV na adres:

  • k.chylinska@castor-logistic.pl w temacie wpisując: Komisjoner

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22c4gc/

ID ogłoszenia: 63953c30699b3c21