9,50 euro brutto/h €

Fizyczna praca w Niemczech bez języka sprzątanie przemysłowe Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Lista: 13 lipca 2015 23:23

Aktualnie dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu hal przemysłowych. Ogłoszenie dla pracowników fizycznych w Wolfsburgu. Oferta dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sprzątacz – czyściciel

Miejsce pracy: Wolfsburg

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna przy sprzątaniu hali przemysłowej.
  • Pracownik będzie musiał myć maszyny oraz ciągi przemysłowe, wykonywać prace demontażowe maszyn, myć podłogi oraz odkurzać.
  • Inne prace związane z malowaniem manualnym i maszynowym.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • chęć do zatrudnienia w Niemczech z możliwością zmiany miejsca pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • duże zmotywowanie
  • wytrzymałość fizyczna
  • znajomość języka i wykształcenie nie wymagane

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia czasu zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki
  • praca ok. 8 do 10 godzin dziennie
  • polska umowa o pracę
  • zapewniony dojazd do pracy i zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenie mailowe prosimy przesyłać z załączeniem CV na poniżej podany adres: rekrutacja@iwago.pl

W nagłówku wiadomości prosimy dopisać: „Praca Niemcy”

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-fizyczny-sprzatanie-przemyslowe-id307340.html

ID Ogłoszenia: 38455a3c711032e2

747 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj