€ do ustalenia

Fizyczna praca Niemcy w sklepie przy wykładaniu towaru Lipsk bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 02:25

Sklep wielkopowierzchniowy z Lipska zatrudni pracownika fizycznego bez znajomości języka na okres zastępstw wakacyjnych. Niemcy praca od zaraz przy wykładaniu towaru.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: czerwiec – do końca września 2015

Obowiązki:

  • Stanowisko dotyczy pracy w sklepie wielkopowierzchniowym w charakterze pomocnika.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wsparcie prac magazynowo – sklepowych. Obowiązkiem będzie między innymi wykładanie towaru, rozładunek dostaw oraz przygotowanie ekspozycji i wystaw zgodnie z poleceniem.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym okresie
  • obowiązkowość, dokładność
  • szybkość
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • uczciwość, pracowitość, niezawodność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres zastępstw wakacyjnych
  • legalne warunki pracy
  • umowę o pracę na czas określony
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • zapewnione zamieszkanie po części opłacone przez pracodawcę
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Fizyczna praca tymczasowa przy wykładaniu towaru”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 43155416f0be7fee