€ 7,96 euro /h plus dodatki

Fizyczna praca Niemcy w Göhren-Lebbin przy sprzątaniu w hotelu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Göhren-Lebbin
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:42

Hotel z Göhren-Lebbin zatrudni pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu sauny czy basenu. Zatrudnienie od zaraz dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Göhren-Lebbin

Wynagrodzenie: 7,96 euro /h plus dodatki za pracę w godzinach nocnych (+25%)

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie sprzątać w hotelu takie pomieszczenia jak: sauna czy basen.
  • Zadania wykonywane będą nocą.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • umiejętność korzystania z maszyn czyszczących
  • obowiązkowo każdy kandydat powinien posiadać swój samochód
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym jest konieczna do podjęcia tej pracy
  • duża staranność
  • samodzielność
  • sumienność

Oferta:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • praca na zmianie nocnej w godzinach od 1:00 do 8:00
  • zorganizowane zamieszkanie
  • możliwe nadgodziny
  • pakiet socjalny

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV w języku niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na poniżej podany adres:

  • poznan@limes-consult.de

w nagłówku prosimy dopisać: SPRZĄTACZ-KA/NIEM

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-2449342.html

ID ogłoszenia: 40653f11fe211b7f