€ 5000 PLN brutto

Fizyczna praca Niemcy sprzątanie w hotelu jako pokojówka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wilhelmshaven
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 20:12

Hotel z Wilhelmshaven poszukuje od zaraz pokojówki do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Oferta aktualna, adresowana do kobiet z komunikatywnym językiem oraz doświadczeniem w pracy pokojówki.

Stanowisko: pokojówka
Miejsce pracy: Wilhelmshaven, Niemcy
Zarobki: 5000 PLN miesięcznie brutto

Zadania:
– dbanie o czystość pokojach gościnnych oraz łazienkach i toaletach hotelowych
– sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych, korytarzy, zapleczy
– obowiązki związane ze sprzątaniem terenów przylegających do terenu hotelowego
– pranie oraz prasowanie

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
– co najmniej roczne doświadczenie w pracy pokojówki
– aktualne ubezpieczenie w ZUS
– wysoka kultura osobista, dokładność, schludność i życzliwość

Oferujemy:
– uczciwą, bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
– terminowa wypłata wynagrodzeń
– możliwość stałej współpracy
– pełne ubezpieczenie, dokument A1 oraz kartę EKUZ
– wsparcie naszego biura z Polski
– opiekun po stronie Niemieckiej
– umowę zlecenie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia (praca 43-45 godzin tygodniowo 5/6 dni w tygodniu). Dla chętnych możliwe płatne nadgodziny.
– DARMOWE wyżywienie oraz zakwaterowanie w miejscu pracy (wysoki standard-hotele głównie 4* oraz 5*!)
– pomoc w organizacji dojazdu
– opłacony ZUS

Agencja Pracy w Niemczech CARE-24

Zwyciestwa 190 pok 214
75-611 Koszalin
tel.: 516164139
email: c24.office@gmail.com

ID ogłoszenia: 60352011bd953b06

2 komentarze na “Fizyczna praca Niemcy sprzątanie w hotelu jako pokojówka od zaraz”

  1. WITAMY,MAMY NA IMIĘ BOGDAN I RENATA I JESTEŚMY ZAINTERESOWANI WASZĄ OFERTĄ,DZIWICIE SIĘ PEWNIE I ZADAJECIE SOBIE PYTANIE ,FACET DO SPRZĄTANIA?TAK ,BYLIŚMY Z ŻONĄ MOŻNA POWIEDZIEĆ NAJLEPSZĄ PARĄ W FIRMIE GDZIE PRACOWALIŚMY.NASZ STAŻ ODBYWAŁ SIĘ W USA,CALIFORNIA I PRACOWALIŚMY OKOŁO 10 LAT.SPRZĄTALIŚMY DOMY,HOTELE,APARTAMENTY,BIURA ITP.PRACOWALIŚMY PO 10 12 GODZIN DZIENNIE 5 RAZY W TYGODNIU PLUS 2 SOBOTY W MIESIĄCU.JESTEŚMY PUNKTUALNI ,SUMIENNI ,SOLIDNI A PRACĘ BIERZEMY NA POWAŻNIE ,POSIADAMY RÓWNIEŻ AUTO.NASZE NAMIARY TO email szulc71@wp.pl lub telefon 515837650.CZEKAMY NA WASZĄ ODPOWOIEDZ.

  2. Witam jestem osoba zainteresowaną Państwa ofertą
    Mam doświadczenie w tej branży bo pracowałam w Niemczech jako pani do sprzątania w domach i wiem na czym ta praca polega .W języku niemieckim porozumiewam sie na poziomie średnim ale to tylko kwestia czasu bo kiedyś mówiłam bardzo dobrze brak kontaktu z językiem spowodował luki w słownictwie posiadam prawojazdy oraz jestem czasowa .Mogę podjąć pracę na dłużej.
    Pozdrawiam

    Tel:601612228