€ 8,19/h

Fizyczna praca Niemcy rozładunek kontenerów bez znajomości języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2013 00:16

Firma logistyczna z Cottbus pilnie poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy rozładunku kontenerów. Oferta bez znajomości języka dla osób silnych i sprawnych fizycznie. Na miejscu zapewnione zakwaterowanie.

Miejsce pracy: Cottbus
Zarobki: 8,19 euro/h brutto
Stanowisko: pracownik fizyczny

Zadania:
– ręczny rozładunek kontenerów
– powtórny załadunek na samochody ciężarowe
– proste prace magazynowe
– sortowanie towaru według specyfikacji podanej przez pracodawcę

Wymagania:
– wysoka motywacja do pracy za granicą
– możliwość do wyjazdu od zaraz
– gotowość do pracy zmianowej w tym na noc
– umiejętność pracy w grupie – współpracowanie
– mile widziane osoby z doświadczeniem magazynowym
– mile widziane osoby posiadające własny samochód

Oferujemy:
– legalną i pewną pracę w Niemczech na podstawie umowy na czas określony 3 miesiące
– zapewnione tanie zakwaterowanie w Niemczech – koszt ok 150 euro miesięcznie
– pomoc z wszelkimi formalnościami
– opieka koordynatora

Liczba wakatów: 2

Praca od 12-go sierpnia  wyjazd w sobotę 10 sierpnia.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury do dnia 04.08 na stronie za pomocą formularza kontaktowego zlokalizowanego po prawej stronie tuż nad mapką – zakładka „kontakt”.

Odpowiemy na wybrane kandydatury.

ID ogłoszenia: 75751f9a6178a82d

8 komentarzy na “Fizyczna praca Niemcy rozładunek kontenerów bez znajomości języka Cottbus”

  1. wilku514kala na 1 sierpnia 2013 @ 10:38

    Witam wraz z bratem jesteśmy zainteresowani tym rodzajem pracy posiadamy uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi tel. 500151172

  2. Witam jestem zainteresowany praca posiadam auto mam znajomego który tez jest chetny …
    mojnr tel 531-905-753

  3. arcziii007 na 9 sierpnia 2013 @ 18:23

    Witam .

    jestem zainteresowany OFERTĄ pracy .wyrażam chęć do pracy .
    jestem osobą sumienną ,pracowitą ,szybko uczącą się , Silnym ,Komunikatywny .
    Pracowałem 2 lata w firmie przeprowadzkowej proszę o kontakt E -mejlowy arcziii007@wp.pl
    tel.505607728

  4. jaceklewandowski na 21 sierpnia 2013 @ 16:13

    Jestem zainteresowany tą praca, jestem osobą pracowitą, nie stosuję żadnych używek tj.alkohol, papierosy; jestem dobrze zbudowany, silny, pracę mogę podjąć od zaraz, proszę o bliższy kontakt na e-mail jacekretoa@wp.pl lub na tel. 534-252-322

  5. WITAM
    JESTEM ZAINTERESOWANY PRACA MAM 22 LATA
    MIESZKAM W GUBINIE
    PROSZE O KONTAKT
    795-577-342

  6. KrzysiekWalter na 5 września 2013 @ 12:37

    jeśli jest jeszcze aktualna ta oferta to proszę o kontakt 723810856
    Pozdrawiam Krzysiek

  7. patryk8254 na 9 listopada 2013 @ 19:11

    jestem zainteresowany ta praca wraz z tesciem moj emeil patrys8254@wp.pl

  8. Jestem zainteresowany Waszą ofertą. Posiadam doświadczenie, prawo jazdy kat. B, samochód osobowy, uprawnienia na wózek widłowy, mogę podjąć pracę od zaraz. Mój telefon +48 798 922 762 lub + 49 175 3786052 .Pozdrawiam Wiesław.