€ 12,50 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy sprzątanie autobusów bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 20:50

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu autobusów oraz tramwajów. Zatrudnienie bez znajomości języka w Berlinie, dla energicznych i pracowitych Polaków. Na miejscu zapewnione zakwaterowanie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Zarobki: 12,50 euro za godzinę brutto.

Lokalizacja: Niemcy, Berlin.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie autobusów i tramwajów w zajezdni;
  • odkurzanie i czyszczenie tapicerek siedzeń;
  • dezynfekcja poręczy i uchwytów;
  • mycie okien;
  • odurzanie podłóg i ich czyszczenie;
  • wietrzenie wnętrza pojazdu;
  • prace z użyciem myjki ciśnieniowej.

Wymagania:

  • znajomość języka z stopniu podstawowym będzie plusem;
  • dokładność, poczucie estetyki;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne na miejscu;
  • dobre i uczciwe wynagrodzenie;
  • pracę na nocki;
  • stała umowa o pracę;
  • wprowadzenie w obowiązki.

Aplikacje:

Zapraszamy do przesyłania aplikacji pod adres podany poniżej. W temacie wiadomości należy wpisać: „Praca Niemcy pakowanie deserów lodowych, Dortmund. Imię, nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-sprzatanie-autobusow-berlin-niewymagana-znajomosc-jezyka/

ID ogłoszenia: 17356d0935052956

7 komentarzy na “Fizyczna praca Niemcy sprzątanie autobusów bez znajomości języka Berlin”

  1. WITAM MAM 35 LAT GOTOWY DO WYJAZDU

  2. Witam jestem zainteresowany tym stanowiskiem prosze o kontakt 788785525

  3. Daniel Żemla na 6 kwietnia 2016 @ 12:07

    Witam interesuję mnie ta oferta pracy proszę o kontakt 😉

  4. Proszę o kontakt jestem osobą młodą energiczną z doświadczeniem na tym stanowisku tylko w irlandii

  5. Jestem gotowa na wyjazd. Proszę o kontakt na maila.

  6. oliwe123@o2.pl na 12 czerwca 2016 @ 10:30

    witam jestem gotowy do pracy mieszkam w berlinie prosze o kontakt oliwe123@o2.pl lub +4915210851814

  7. Praca fizyczna praca niemcy sprzatanie autobusuw berlin Tele 729307322