€ 8,70 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy od zaraz sortowanie odpadów bez języka Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkusen
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 01:11

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy sortowaniu odpadów na linii. Oferta z Leverkusen do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Leverkusen

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto za godzinę pracy

Obowiązki:

  • Praca fizyczna przy sortowaniu odpadów. Pracownik wykonuje swoje zadania przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej. Osoba dzieli odpady na surowce – metal, plastik, papier.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialność, wytrzymałość
  • niezawodność
  • wytrzymałość na warunki pracy – głównie chodzi o zapach, śmieci są w miarę czyste
  • znajomość języka niemieckiego na własne potrzeby

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • dofinansowanie w wysokości 100 euro na pokrycie kosztów zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące
  • wsparcie w znalezieniu kwatery
  • dla najlepszych pracowników możliwość przejścia na stałą umowę po okresie próbnym
  • przyjemne środowisko pracy

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sortowanieodpadow/08/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 47955af8a5c444ec

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy od zaraz sortowanie odpadów bez języka Leverkusen”

  1. Witam jestesmy zainteresowani podjeciem wspolpracy prosimy o kontakt tel 4915217590637