€ do ustalenia

Fizyczna praca Niemcy od zaraz sortowanie odpadów bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 19 maja 2015 02:51

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie przy sortowaniu odpadów.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca przy recyklingu będzie polegała na odzyskiwaniu surowców które mogą być przetworzone.
  • Zadania polegają na sortowaniu odpadów na linii produkcyjnej.
  • Pracownik koniecznie musi mieć założone rękawiczki i wykonywać pracę zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP.
  • Odpady są już po pierwszym przebraniu.

Oczekiwania:

  • obowiązkowość
  • wytrzymałość na warunki pracy w sortowni odpadów
  • dynamiczne tempo
  • przestrzeganie zasad BHP
  • duża motywacja
  • punktualność
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Oferujemy:

  • środki ochrony osobistej tak jak odzież, buty oraz rękawiczki
  • praca zgodna z niemieckimi zasadami
  • umowa o pracę z odprowadzanymi składkami
  • ubezpieczenie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na 3 miesiące, osoby najlepsze będą miały możliwość zatrudnienia na stałe wraz z podwyżką
  • dla chętnych możliwość skorzystania z opcji płatnego (150 euro/miesięcznie) zakwaterowania w mieszkaniu firmowym

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z dopiskiem: „Sortowanie odpadów, Düsseldorf”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-sortowanie-odpadow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 888555a978d9641e