13,50 euro/h brutto €

Fizyczna praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu pomieszczeń biurowych Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Lista: 21 października 2017 23:38

Oferujemy dobrze płatną, fizyczną pracę w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie od zaraz w Lipsku przy sprzątaniu biur na przedmieściach.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu lokali biurowych różnych firm znajdujących się na przedmieściach miasta
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek i czystość pomieszczeń w zespole

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • pracowitość i uczciwość
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie z znalezieniu zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz
  • legalna pracę na cały etat
  • atrakcyjne zarobki
  • dodatkowo płatna praca w weekendy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Sprzątanie biur, Lipsk”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-z-podstawowym-jezykiem-przy-sprzataniu-biur-lipsk-od-zaraz-2017/

ID Ogłoszenia: 28859eb9a9822515