€ 10,50 euro za godzinę brutto

Fizyczna praca Niemcy od zaraz na magazynie z zabawkami bez języka Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 21:35

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia na magazynie z zabawkami z Duisburga. Fizyczna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Czas trwania umowy: 6 tygodni

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na stanowisku pomocy magazyniera w hurtowni z zabawkami
  • do zadań pracownika będzie należało rozładowywanie dostaw, realizacja zamówień, przygotowanie palet i paczek do dystrybucji
  • obowiązkiem będzie również rozmieszczanie artykułów na półkach oraz drobne prace porządkowe

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra organizacja i samodyscyplina
  • umiejętność zachowania porządku
  • zdolność pracy w zespole
  • samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • niedrogie zakwaterowanie niedaleko pracy w cenie 120 euro za miesiąc
  • dodatek w wysokości 1,50 euro za każdą godzinę pracy w nocy
  • pomoc konsultanta

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres: dringende@europe.com z dopiskiem „magazynzzabawkami11/16”.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-duisburg/

ID ogłoszenia: 646582a1774718cd