€ 8-10 euro/h

Fizyczna praca Niemcy Kolonia przy sortowaniu skrzynek po napojach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 15 września 2013 22:58

Firma z Niemczech aktualnie poszukuje pracownika fizycznego przy sortowaniu skrzynek po napojach. Praca w Niemczech w Kolonii dla osób ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Brygadzista przy sortowaniu skrzynek z napojami

Miasto: Kolonia

Stawka: 8-10 euro h, na akord

Zadania:

  • Praca polega na wykonywaniu zadań przy sortowaniu skrzynek po napojach

Wymagania:

  • możliwość pracy w 2 soboty w mcu
  • bardzo dobra sprawność fizyczna oraz stan zdrowia umożliwiający podjęcie pracy fizycznej
  • motywacja do pracy
  • możliwość pracy na zewnątrz
  • posiadanie własnego auta
  • język niemiecki na poziomie dobrym
  • dodatkowym atutem będzie licencja na wózki widłowe

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • zakwaterowanie bezpłatnie
  • umowę niemiecką
  • początkowo 8,19 euro/h, po miesiącu istnieje szansa na podwyżkę do 10 euro plus samochód firmowy
  • zapewniamy ubranie robocze- z obuwiem

Aplikacja:
Prosimy przesyłać CV plus zdjęcie pod adres: info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/brygadzista-sortowanie-skrzynek-po-napojach-id192530.html

ID ogłoszenia: 6735236341e17ded