€ 10.00

Fizyczna praca Niemcy jako Strażak w zakładzie produkcyjnym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 14:49

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech adresowane do strażaka z ukończoną szkołą strażacką. Zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym przy zapewnieniu bezpieczeństwa załogi. Wymagana znajomość języka na poziomie co najmniej komunikatywnym.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:

Strażak

Opis stanowiska:
– zapewnienie bezpieczeństwa współpracowników w firmie
– stosowanie środków przeciwpożarowych, w razie zagrożenia
– sprawowanie opieki medycznej oraz fachowa pomoc w nagłych przypadkach

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
– Umowę o pracę i długoterminową współpracę
– opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
– atrakcyjne wynagrodzenie
– dodatki za nadgodziny
– możliwość otrzymania zaliczki
– opiekę polskiego biura
– kompetentnych współpracowników

Od kandydatów oczekujemy:
– ukończona szkoła strażacka oraz doświadczenie w tym kierunku
– bardzo dobry stan zdrowia, wytrzymałość fizyczna
– zaangażowanie i odpowiedzialność
– umiejętność pracy w zespole
– gotowość do pracy w trybie zmianowym
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– własny samochód mile widziany

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub/i niemieckim na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie STRAŻAK /UE/2013.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

ID ogłoszenia: 13452f34c87c84e3

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy jako Strażak w zakładzie produkcyjnym”

  1. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Kilka słów o mnie.
    Posiadam aktualne uprawnienia inspektora PPOŻ, kilkunastoletni staż na tym stanowisku.
    2002 r., SZKOŁA ASPIRANTÓW PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W POZNANIU;
    2010 r., KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁODZI (jako egzamin ptaktycznytrzeba było opracować instrukcję PPOŻ dla zakładu).
    od 1993 r., zajmowałem między innymi stanowisko inspektora PPOŻ w miejscu pracy.
    Posiadam także wieloletni staż na stanowisku inspektora BHP – TECHNIK BHP,
    ponadto posiadam dyplom technika BIOMASAŻU/ FIZJOTERAPII.
    Jestem osobą komunikatywną, ambitną, lubię pracowac i jestem w pełni dyspozycyjny. Biorąc pod uwagę sumienność i dokładność to jak najbardziej jestem właśnie tą osobą, której Państwo poszukujecie. Rzetelność to moje drugie imię, nie lubię fuszerek, jak coś robię to musi to być zrobione jak się należy. Bardzo lubię wszelkie prace majsterkowania (większość prac w domu wykonuję sam i jestem z tego dumny!). Lubię poznawać nowe prace, jest to dla mnie wyzwanie. Jestem otwarty na wszelkie propozycje pracy i ewentualnego dokształcania kierunkowego jeżeli zajdzie taka potrzeba.
    Z językiem jest mały kłopot, więcej rozumiem niż mówię, ale cały czas nad tym pracuję.
    Jeżeli te cechy są da Państwa wartością, to proszę o pozytywną opinie w stosunku do mojej rekrutacji.
    Moje namiary tel. +48 693855705, lub meil miron64@vp.pl .
    Oczekuję na odpowiedź, z pozdrowieniami miron64