€ 0,00

Fizyczna praca Niemcy jako Pokojówka-Pokojowy sprzątanie pokoi Monachium, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 23 marca 2014 15:04
Fizyczna praca Niemcy jako Pokojówka-Pokojowy sprzątanie pokoi Monachium, Berlin - Zdjęcie 1

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech w branży hotelarskiej dla pokojówek i pokojowych przy sprzątaniu pokoi hotelowych na terenie Monachium i Berlina.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Zatrudniamy przeszło 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.

Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy osób na stanowisko: POKOJÓWKA/POKOJOWY.

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin/Monachium

Nr referencyjny: B/33/ZIM

Obowiązki:

– Sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi
– Codziennie zmienianie pościeli, dokładne mycie łazienki, odkurzanie dywanów,
ścieranie kurzu
– Prawidłowe sprzątanie na wyznaczonych obszarach zgodnie z obowiązującym
standardem w hotelu
– Uzupełnianie broszurek, upominków przeznaczonych dla gości hotelowych

Wymagania:

– Mile widziane osoby zamieszkałe w Berlinie bądź w Monachium
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Doświadczenie na podobnym stanowisku
– Dobra organizacja pracy
– Sumienność i dokładność
– Wytrwałość i dobra kondycja fizyczna
– Wysoka kultura osobista oraz miłe usposobienie
– Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
– Pełny pakiet socjalny
– Płatny urlop
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny
– I wiele więcej

www.walterfachkraft.pl

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

ID ogłoszenia: 8215326cad2d6fee