€ 1900/mc brutto

Fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka od zaraz Berlin magazyn ze słodyczami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 9 października 2018 19:25

Dla par praca w Niemczech od zaraz na magazynie ze słodyczami. Zatrudnienie bez znajomości języka w hurtowni z Berlina przy kompletowaniu zamówień dla klientów. Posiadamy 6 wolnych stanowisk.

Lokalizacja: Berlin.

Stanowisko: magazynier.

Start: od zaraz.

Wynagrodzenie: 1900 euro miesięcznie brutto.

Wakaty: 6.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień w hurtowni ze słodyczami, zgodnie z listą;
  • obsługa skanera ręcznego oraz wózka paletowego;
  • pakowanie produktów;
  • wysyłka zamówień.

Wymagania wobec kandydatów:

  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • sprawne liczenie w pamięci;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • motywacja do pracy;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • mile widziana znajomość języka i doświadczenie.

Zapewniamy:

  • wprowadzenie w obowiązki w postaci dokładnego szkolenia;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro od osoby lub 300 od pary;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • zatrudnienie dla par w przyjaznym środowisku;
  • przyjazny zespół.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „magazyn-ze-słodyczami/10/18.”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-na-magazynie-slodyczy-berlin/

ID ogłoszenia: 3155bbcecde67f2a