€ 10 euro/h brutto

Fizyczna praca Niemcy dla kobiet przy sprzątaniu biur bez języka Bretten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bretten
  • Opublikowany: 23 czerwca 2015 21:05

Firma sprzątająca z Bretten szuka kobiet do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego przy sprzątaniu biur i domów bez doświadczenia. Oferta skierowana do osób posiadających własny samochód.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Bretten
Wynagrodzenie: 10 euro/h brutto

Zadania:
Praca fizyczna polegająca na sprzątaniu biur i domów prywatnych.

Wymagania:
– chęć pracowania na zmiany
– przyjazd samochodem jest konieczny
– posiadanie prawa jazd kat.B
– umiejętność dokładnego sprzątania
– godne reprezentowanie firmy
– zaangażowanie, punktualność, zdyscyplinowanie, uczciwość
– podstawy języka niemieckiego będą atutem
– zatrudniamy kobiety do 35 roku życia
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– elastyczność godzinową
– świadczenia socjalne
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze w ustalonym terminie
– próbne zatrudnienie z możliwością przedłużenia
– miejsce do zamieszkania w cenie od 250 euro za miesiąc
– niezbędne środki chemiczne

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV + zdjęcie na maila: office@effektservice.eu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-dla-kobiet-bez-jezyka-bretten/

ID ogłoszenia: 9925589c580c561f

2 komentarze na “Fizyczna praca Niemcy dla kobiet przy sprzątaniu biur bez języka Bretten”

  1. Jestem zainteresowana Panstwa oferta. Pracowalam na Dzop w Solingen. moj nr tel 884 894 960. Pozdrawiam!

  2. jestem zainteresowana praca sprzatanie na 29 czerwca 2015 @ 09:24

    jestem zainteresowana praca moj tel .030-152-157-04-404 Dorota Korczak Berlin