od 8,20 euro brutto za godzinę. €

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka w pralni przy obsłudze maszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Lista: 10 lutego 2016 19:26

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy obsłudze maszyn na produkcji w pralni. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia, na umowę o pracę na czas nieokreślony.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy.

Wynagrodzenie: 8,20 euro za godzinę brutto.

Opis pracy:
zadania na stanowisku będą polegały na kompleksowej obsłudze pralek, suszarek oraz magli, składaniu i sortowaniu, a także pakowaniu upranych już rzeczy do transportu dla klienta.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zwinne dłonie;
  • brak chorób, siła fizyczna;
  • plusem będzie podstawowa znajomość języka;
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • dokładność i rzetelność;
  • zaangażowanie, pracowitość;
  • duża uczciwość i odpowiedzialność.

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • ubezpieczenia oraz odprowadzanie składek;
  • premie do stawki godzinowej;
  • wprowadzenie w obowiązki, pomoc w zaaklimatyzowaniu się;
  • jasne zasady zatrudnienia;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez kliknięcie „Aplikuj” na poniższej stronie:

Źródło:http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-w-pralni-dla-polakow/

ID Ogłoszenia: 99056bb5b519bacc

744 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj