€ do ustalenia

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy wykładaniu towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 19 marca 2015 00:14

Sklep spożywczy z Berlina zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy wykładaniu towarów. Oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik do wykładania towarów

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • obsługiwanie i przeliczanie dostaw
  • rozładunek towarów
  • rozkładanie produktów na magazynie
  • kontrolowanie jakich towarów brakuje na sklepie
  • wykładanie towarów na półki
  • kontrolowanie dat ważności
  • sprzątanie w alejkach
  • ewentualnie przygotowanie wystaw i ekspozycji

Oczekiwania:

  • możliwość pracy wyłącznie na zmianie nocnej
  • kreatywność, pomysłowość
  • samodzielność jak i zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • brak problemów zdrowotnych
  • dbanie o efekty wykonywanych prac
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • pełne szkolenie wprowadzające
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • wsparcie we wszelkich problematycznych kwestiach
  • pomoc polskojęzycznego brygadzisty
  • zatrudnienie bez konieczności posiadania doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie aplikacji na adres: polnische-arbeiter@clerk.com

Obowiązkowym warunkiem rozpatrzenia Państwa oferty jest załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz odpowiednie zatytułowanie wiadomości: „Wykładanie towarów, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-wykladanie-towaru-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 64055097ab40ea80

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy wykładaniu towaru Berlin”

  1. Arkadiusz na 26 marca 2015 @ 21:32

    Witam byłbym zainteresowany Pańską ofertą. proszę o kontakt pod nr.609406792 lub adresem email: arek26ta@gmail.com