€ 11,50 euro/h brutto

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka magazyn z napojami od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 6 stycznia 2018 01:00

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień. Od zaraz chętnie zatrudnimy w hurtowni napojów z Hamburga 2 pracowników bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Liczba wakatów: 2

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 11,50 za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała głównie na zbieraniu zamówień hurtowych z użyciem skanera oraz wózka elektrycznego
  • do zadań pracownika będzie należało rozładowywanie dostaw oraz aktualizowanie baz danych

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do przyjazdu własnym autem
  • umiejętność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • dobre zarobki wypłacane na konto
  • pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia
  • atrakcyjne dodatki za pracę zmianową oraz w święta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca od stycznia 2018 na magazynie z napojami, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-jezyka-pomocnik-przy-rozbiorkach-w-budownictwie-od-zaraz-poczdam/

ID ogłoszenia: 3535a50067770e29