€ 12 euro brutto za godzine

Fizyczna praca Niemcy bez języka przy sprzątaniu tramwajów od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 6 października 2016 20:45

Fizyczna praca w Niemczech dla 6 osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie możliwe od zaraz przy sprzątaniu tramwajów i autobusów w zajezdni z Monachium.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 12 e/h brutto

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

  • praca polega na sprzątaniu tramwajów i autobusów na zajezdni w porze nocnej
  • w zakres obowiązków wchodzi mycie szyb, odkurzanie, dezynfekcja poręczy, wyrzucanie śmieci oraz wietrzenie pojazdów
  • pracownik jest również odpowiedzialny za pranie siedzeń oraz zgłaszanie rzeczy wymagających naprawy

Wymagania:

  • zdolność pracy w grupie
  • dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialność
  • dobre nastawienie
  • dostępność od zaraz
  • wytrzymałość

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • umowę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • pracę na noce

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim wraz ze zdjęciem na adres: dringende@europe.com z dopiskiem „sprzątanie-w-zajezdni10/16”..

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-monachium-sprzatanie-autobusow-i-tramwajow/

ID ogłoszenia: 29157f4fcdbd68f5