€ 8,50 euro brutto/h

Erfurt praca w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie karmy dla zwierząt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 01:22

Pilnie zatrudnimy Polaków do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Zatrudnienie od zaraz w Erfucie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce: Erfurt

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Niniejsze stanowisko polega na obsłudze maszyn produkcyjnych oraz pakowaniu karmy dla zwierząt. Niektóre partie karmy należy również oznaczyć etykietami promocyjnymi.

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • elastyczność godzinowa
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość przyjechania swoim samochodem w Niemiec
  • niezawodność
  • wysoka uczciwość
  • możliwość podjęci pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w stabilnej, niemieckiej firmie
  • niemiecka umowa o pracę – pierwsza na czas określona
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • szkolenie wprowadzające z BHP oraz stanowiskowe
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: pakowaniekarmy/08/15

Arbeiteinstellen – agentur für arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 11955af848138f96

2 komentarze na “Erfurt praca w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie karmy dla zwierząt”

  1. Zdecydowanie podejme proponowana prace od zaraz na linii produkcyjnej karmy dla zwierzat,sumienny,zdyscyplinowany,prosze o kontakt +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  2. witam wraz z pertnerka jestesmy gotowi podjac wspolprace spelniamy wszystkie wymagania prosimy o kontakt tel 15217590637