€ 10.00

Elektryk Niemcy praca stała w Kolonii (budownictwo)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 lipca 2014 23:28

Aktualne ogłoszenia dam pracę w Niemczech dla elektryków w Kolonii. Zatrudnienie przy montażu instalacji elektrycznych. Wymagane uprawnienia zawodowe oraz dobra znajomość języka.

Renomowana niemiecka Firma poszukuje na atrakcyjnych warunkach ELEKTRYKOW do pracy w Kolonii.

Nr. referencyjny DE/01/E

Obowiązki:

• Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
• Montaż gniazdek i przełączników,instalacji alarmowych
• Ocenianie stanu technicznego urządzeń elektrycznych
• Praca wg rysunku technicznego

Od kandydatów oczekujemy:
– kilkuletnie doświadczenie w pracy jako elektryk
– uprawnienia elektryka
– dobra znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
– stałą legalną pracę na terenie Kolonii
– umowa o pracą na czas nieokreślony
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pomoc w organizacji zakwaterowania
– ubezpieczenie emerytalne,zdrowotne w razie wypadku przy pracy
– dodatek urlopowy, dodatek świąteczny
– pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, klasy podatkowej

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV+ aktualne zdjęcie na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55.

ID ogłoszenia: 59053b5856b8f8b1