€ według obowiazujacej taryfy

Elektryk dam pracę w Niemczech Leipzig (z językiem niemieckim)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Opublikowany: 28 września 2014 20:25

Agencja pracy za granicą dla klienta z Leipzig poszukuje elektryków z językiem niemieckim gotowych do podjęcia pracy w Niemczech. Zakwaterowanie oraz przejazd do Niemiec będą zapewnione.

O naszej firmie

Schickor Personaldienstleistungs GmbH – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego szczebla. Kandydatom zdecydowanym na podjęcie pracy w Niemczech oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskiego konsultanta. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Schickor Personaldienstleistungs GmbH mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Opis stanowiska

Dla naszych klientow, niemieckich firm, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Elektryk do klasycznych instalacji elektrycznych – Leipzig, Niemcy

Dokładny zakres obowiązków oraz warunki zatrudnienia zostana podane po przeslaniu CV i przeanalizowaniu posiadanego doswiadczenia.

-Praca od poniedzialku do piatku
-Pelny etat

Wymagania

-wyksztalcenie kierunkowe udokumentowane
-minimum 2-letnie doswiadczenie jako elektryk
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

-Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie
wypadku przy pracy
-Organizacja przejazdu i zakwaterowania
-Płatny urlop

Sposób aplikowania

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:joanna.marczak@personaldienst-online.de z dopiskiem: „Elektryk”. Osoba do kontaktu: Joanna Marczak 0351 656 70 – 36 (niemiecki numer stacjonarny)

ID ogłoszenia: 1025422b7ff00af7

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez joanna.marczak

Ostatnie przedmioty dodane przez joanna.marczak »