€ 0,00

ELEKTRYK budowlany – stała praca Niemcy (okolice Stuttgartu)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kirchheim
  • Opublikowany: 26 stycznia 2014 19:14

Firma z Kirchheim (okolice Stuttgartu) zatrudni elektryka budowlanego do pracy w Niemczech przy podłączaniu instalacji domowych i przemysłowych.  Oferta przeznaczona dla pracownika z uprawnieniami SEP i dobrą znajomością języka.

Walter-Fach-Kraft to niemiecka Agencja Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiada ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Austii oraz Polski. Współpracuje z wieloma, renomowanymi firmami. Swoim pracownikom gwarantuje najlepsze warunki pracy. Obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK.

Nr referencyjny: ACI/EKI/B

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Stuttgartu

Obowiązki:

– Podłączanie instalacji domowych
– Drobne prace przemysłowe

Wymagania:

– Doświadczenie w pracy w branży elektrycznej
– Aktualne certyfikaty i uprawnienia SEP
– Dobra znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
– Umiejętność czytania rysunków technicznych
– Prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
– Pełny pakiet socjalny
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081. Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

ID ogłoszenia: 4552e0ca8556734