€ 12.00

Elektryk budowlany – praca w Niemczech od zaraz budownictwo Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 21:35

Agencja pracy za granicą dla  klienta ze Stuttgartu poszukuje elektryków budowlanych do pracy w Niemczech przy montażu instalacji elektrycznych z doświadczeniem oraz językiem niemieckim.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Niemcy

Nr referencyjny: DE/01/E

Obowiązki:

– Kompleksowy montaż instalacji elektrycznych
– Montaż szaf sterowniczych
– Utrzymywanie sprawności instalacji elektrycznej i urządzeń elektrycznych
– Montaż tras i sieci kablowych
– Umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagania:

– Doświadczenie w pracy
– Ważne uprawnienia SEP
– Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie
– Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Dobrze płatną prace
– Pełen pakiet socjalny
– Płatny urlop + dodatek świąteczny
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, klasy podatkowej

www.walterfachkraft.pl

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających umiejętności zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 71 3666 802, +48 669 851 420

ID ogłoszenia: 78253e477252f7c1