€ 0

Elektryk budowlany oferty pracy w Niemczech na budowie (bez języka)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2013 01:25

Aktualne oferty pracy w Niemczech dla elektryków budowlanych bez znajomości języka. Praca na budowie przy montaży instalacji elektrycznych w nowych budynkach. Ogłoszenie przeznaczone dla osób z doświadczeniem w pracy elektryka.

stanowisko: ELEKTRYK BUDOWLANY

Zakres obowiązków:

Przeprowadzanie instalacji elektrycznych na nowych budynkach (podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp. na podstawie rysunku)

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o niemieckie kontrakty
• Kurs językowy
• W pełni legalną pracę
• Płatne nadgodziny
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Wymagania:

– Kwalifikacje elektryczne
– Kilkuletnie doświadczenie (najlepiej również w Niemczech)
– Motywacja do pracy
– Samochód na wyjazd mile widziany

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: niemcy@mondi-polska.pl, bądź telefoniczny 504 319 262

Jest to oferta pracy tymczasowej.
Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 21 oddziałów w Niemczech i Polsce. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, tworzącym długofalowe relacje z Klientami a także przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników.

ID ogłoszenia: 402515bfec11279d