€ 12-13 Euro brutto na godzinę

Elektryk budowlany – Niemcy praca od zaraz w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 października 2014 20:20

Ciekawa propozycja pracy w Niemczech dla elektryka budowlanego w Kolonii przy montażu instalacji elektrycznych zgodnie z wytycznymi. Wymagane uprawnienia SEP, prawo jazdy oraz komunikatywny język.

Obowiązki:
– Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z instrukcją techniczną
– Bieżące utrzymanie sprawności instalacji elektrycznej
– Dokonywanie oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń elektrycznych

Wymagania:
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– Doświadczenie w pracy
– Ważne uprawnienia SEP
– Mile widziane prawo jazdy kat. B + auto

Oferujemy:
– Długoterminową współpracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
– Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, etc.. opłacane w Niemczech
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop, nadgodziny, dodatek świąteczny
– Wypłacamy zaliczki
– Zapewniamy narzędzia oraz ubranie robocze
– Pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej oraz meldunku w Niemczech

ID ogłoszenia: 609542d1a427980a