€ 12.00

Elektryk budowlany – dam pracę w Niemczech od zaraz w Nürtingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nürtingen
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2014 21:04

Firma budowlana z Nürtingen poszukuje wykwalifikowanych elektryków budowlanych chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie przy montażu instalacji elektrycznych.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko :

ELEKTRYK
Miejsce pracy: Nürtingen
Nr referencyjny: DE/01/E

Obowiązki:

• Montaz instalacji elektrycznych pod i nadtynkowe
• Kładzenie tras kablowych
• Umiejętność czytania rysunków i schematow technicznych
• Podłączanie sprzętu oświetleniowego, gniazdek
• Wykonywanie pomiarów pomontażowych
• Montaż instalacji odgromowych

Wymagania:

• Doświadczenie w zawodzie
• Ważne uprawnienia SEP
• Dobra znajomość j.niemieckiego w mowie
• Chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie emerytalne,zdrowotne w razie
wypadku przy pracy
• Dodatek świąteczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia
• Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld, ( dodatek rodzinny)
• Możliwość długoterminowej pracy w Niemczech

Zainteresowanych naszą ofertą proszę o przesłanie CV w j.polskim i niemieckim wraz ze zdjęciem, kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko aplikujecie lub o kontakt telefoniczny:+48 71 366 64 55,+48 71 366 60 81,+48 888 733 106, +48 669 851 420.

ID ogłoszenia: 98553db395544f8b