€ 9-12 Euro

Elektryk – atrakcyjna praca Niemcy w Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Opublikowany: 1 września 2014 00:26

Biuro pracy za granicą dla klienta z Kassel poszukuje elektryków chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy montażu instalacji elektrycznych, konserwacji linii kablowych. Znajomość języka na poziomie dobrym wymagana.

Walter-Fach-Kraft to renomowana firma istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii oraz w Polsce. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy : Kassel

Nr referencyjny: E/01 /DE/K

Obowiązki:

Montaż instalacji elektrycznych
Wykonywanie przeglądów, napraw oraz konserwacji linii kablowych
Umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagania:

Doświadczenie w zawodzie elektryka lub elektromontera
Ważne uprawnienia SEP
Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
Atrakcyjne wynagrodzenie
Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
Organizację przejazdu i zakwaterowania
Płatny urlop
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Dodatek świąteczny
Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 455
Tel: +48 71 3666 802
Tel: + 48 669 851 410

ID ogłoszenia: 2453fb3fd818b03