€ 8,80 euro brutto/h

Duisburg praca w Niemczech bez języka na produkcji jogurtów od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 3 lipca 2015 11:55

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Duisburgu dla przetwórni na produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Duisburg

Start: od zaraz

Zarobki: 8,80 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony jest w przetwórni mlecznej w dziale produkcji serków i jogurtów.
  • Obowiązkiem będzie odmierzanie oraz mieszanie składników.
  • Pracownik dodaje w maszyny składniki takie jak: aromaty, mleko, owoce, itp.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • ostrożność
  • dokładność
  • skrupulatność
  • obowiązkowość
  • przykładanie się do powierzonych prac

Oferta:

  • zero opłat za udział w rekrutacji na powyższe stanowisko
  • niemiecka umowa o pracę na pół roku
  • w pełni samodzielne stanowisko
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych, w tym również Kindergeld
  • wsparcie na miejscu
  • ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki

Aplikacja:
Wiadomość z CV prosimy przesłać na poniżej podany adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja jogurtów”

źródło:

ID ogłoszenia: 2055965302cf60e

1 odpowiedź na “Duisburg praca w Niemczech bez języka na produkcji jogurtów od zaraz”

  1. Witam serdecznie.Jestesmy zainteresowani praca,jestesmy gotowi od zaraz wyjechac do pracy. NK0048508442646 Pozdrawiam