€ 1550 brutto/mc

Dla pomocy kuchennej od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 9 lutego 2021 17:58

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie dla Polaków bez języka w restauracji z Essen. Bezpłatne zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 1550 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na kuchni przy przygotowywaniu składników (mycie, krojenie, szatkowanie), obsłudze urządzeń kuchennych, a także przy sprzątaniu kuchni, myciu podłóg, blatów i wynoszeniu odpadów;
  • zadaniem będzie także praca na zmywaku.

Wymagania:

  • wielozadaniowość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • miele widziane wykształcenie gastronomiczne.

Oferujemy:

  • płatny urlop;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • elastyczne godziny pracy;
  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • 140 godzin pracy w miesiącu.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z tytułem wiadomości: Pomoc kuchenna, 02/2021 Essen

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-essen/

ID ogłoszenia: 9046022c66f28dcf